Parlament képe
Készült: 2014.11.23.20:39:41 Dinamikus lap

Dr. Papcsák Ferenc

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2014- Fidesz 2014.05.06.  
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2014- Fidesz frakcióvez. h. 2014.07.04.  

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2014- 2014.04.06. Országos lista 2014.05.06.  
2010-2014 2010.04.25. Budapest 21.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.
2002-2006   Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 5.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2014- Igazságügyi bizottság Alelnök 2014.05.06.  
    Az Igazságügyi bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2014.11.12.  
2010-2014 Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság Tag 2010.05.14. 2012.06.18.
Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság Alelnök 2012.06.18. 2014.05.05.
   Az Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2010.05.26. 2014.05.05.
   A 2002-2010 közötti lakossági deviza-eladósodás okainak feltárását, valamint az esetleges kormányzati felelősséget vizsgáló albizottság
Elnök 2011.09.27. 2012.01.25.
   A bizottsági módosító javaslatokra vonatkozó rendelkezéseket felülvizsgáló albizottság
Tag 2012.07.09. 2014.05.05.
Gazdasági és informatikai bizottság Tag 2010.05.14. 2012.06.18.
   Közbeszerzési és vállalkozásszabályozási albizottság
Tag 2010.07.12. 2012.06.18.
   Az elmúlt 8 év kormányzati intézkedéseit vizsgáló albizottság
Elnök 2010.07.12. 2012.06.18.
2002-2006 Gazdasági bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
   Energetikai albizottság
Tag 2002.09.11. 2006.05.15.
Vizsgálóbizottság "az Apró-Gyurcsány érdekkör privatizációból, állami megrendelésekből, illetve állami hitelekből történő meggazdagodásának titkairól" címmel Tag 2005.05.23. 2005.10.10.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2014- 4 2
2010-2014 22 61
2002-2006 1047 200

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2014-     1
2010-2014 139    
2002-2006 30 1  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2014. október 897 453



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Budapest Főváros XIV. kerület Zugló Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2010 2014
Budapest Főváros Önkormányzata fővárosi közgyűlés tag 2006 2010

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
vegyianyag- és gyógyszergyártó szakmunkás 115. sz. Vasvári Pál Ipari Szakmunkásképző Intézet   1983
egyetemi doktor Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar 1993

Elektronikus levélcím
ferenc.papcsak@parlament.hu


Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ


A képviselő személyes honlapjának címe: www.papcsakferenc.hu