Parlament képe
Készült: 2014.10.26.01:30:17 Dinamikus lap

Örvendi László

Nincs fénykép


Közszereplésben használt korábbi nevek
Név ig
Örvendi László József 2010.10.25.

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.25. Hajdú-Bihar megye területi lista 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Hajdú-Bihar megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Mezőgazdasági bizottság Tag 2013.05.21. 2014.05.05.
Fogyasztóvédelmi bizottság Tag 2010.05.14. 2014.05.05.
   A Fogyasztóvédelmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2010.06.07. 2014.05.05.
   Élelmiszer-biztonsági albizottság
Tag 2011.04.19. 2014.05.05.
2006-2010 Mezőgazdasági bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
   Agrárpiaci, szabályozási és élelmiszerbiztonsági albizottság
Tag 2006.06.23. 2010.05.13.
   Erdészeti albizottság
Tag 2006.06.23. 2010.05.13.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 5 1
2006-2010 24 71

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 7    
2006-2010 76 2  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Hajdúszoboszló Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2010  
Hajdúszoboszló Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2006 2010
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 2002 2006
Hajdúszoboszló Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2002 2006
Hajdúszoboszló Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 1998 2002

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
agrármérnök Debreceni Agrártudományi Egyetem   1976
mg.vízgazdálkodási és öntöző szakmérnök Debreceni Agrártudományi Egyetem   1979