Parlament képe
Készült: 2014.07.14.16:40:39 Dinamikus lap

Dr. Ódor Ferenc

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.11. Borsod-Abaúj-Zemplén megye 9.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.09. Borsod-Abaúj-Zemplén megye 9.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Borsod-Abaúj-Zemplén megye 9.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Borsod-Abaúj-Zemplén megye 9.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Egészségügyi bizottság Tag 2011.02.14. 2012.12.31.
Mezőgazdasági bizottság Tag 2010.05.14. 2012.12.31.
   A Mezőgazdasági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2010.05.26. 2012.12.31.
   Élelmiszer-biztonsági albizottság
Tag 2010.06.14. 2012.12.31.
2006-2010 Önkormányzati és területfejlesztési bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
   Az Önkormányzati és területfejlesztési bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2006.10.30. 2010.05.13.
2002-2006 Kulturális és sajtó bizottság Tag 2004.04.26. 2004.05.17.
Területfejlesztési bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
   Közigazgatás-fejlesztési albizottság
Tag 2002.07.03. 2006.05.15.
1998-2002 Önkormányzati és rendészeti bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Az Önkormányzati és rendészeti bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 1998.12.16. 2002.05.14.
Területfejlesztési bizottság Tag 1998.08.01. 2002.05.14.
   Vidékfejlesztési, területrendezési és infrastruktúra albizottság
Tag 1998.11.03. 2002.05.14.
   Közigazgatás-fejlesztési albizottság
Tag 1999.12.01. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 6 29
2006-2010 58 81
2002-2006 30 134
1998-2002 1 37

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 49    
2006-2010 28    
2002-2006 35 2  
1998-2002 12    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés elnök 2006 2010
Garadna Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2006 2010
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 2002 2006
Garadna Önkormányzata helyi önkormányzat alpolgármester 2002 2006
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés elnök 1998 2002
Garadna Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 1994 1998
Garadna Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 1990 1994

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
állatorvos Állatorvostudományi Egyetem   1978