Parlament képe
Készült: 2014.07.25.17:56:01 Dinamikus lap

Nagy István

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.25. Budapest területi lista 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Országos lista 2006.05.16. 2010.05.13.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Tag 2010.05.14. 2014.05.05.
   Rehabilitációs albizottság
Tag 2010.07.19. 2014.05.05.
2006-2010 Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 1 3
2006-2010 14 26

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 5    
2006-2010 2    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Budapest Főváros IV. kerület Önkormányzata helyi önkormányzat alpolgármester 2006 2010
Budapest Főváros IV. kerület Önkormányzata helyi önkormányzat alpolgármester 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: középfok
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
számítógép programozó Számok Nemzetközi Számítástechnikai Oktató Központ   1974