Parlament képe
Készült: 2014.08.20.10:44:44 Dinamikus lap

Dr. Nagy Gábor Tamás

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2002-2006 Fidesz frakcióvez. h. 2003.12.22. 2006.05.15.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.11. Budapest 1.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Budapest 1.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Budapest 1.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Budapest 1.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Külügyi bizottság Alelnök 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Külügyi és határon túli magyarok bizottsága Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
   Transzatlanti albizottság
Tag 2006.10.10. 2010.05.13.
2002-2006 Külügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
   Transzatlanti ügyekkel foglalkozó albizottság
Alelnök 2003.05.28. 2006.05.15.
1998-2002 Külügyi bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 7 26
2006-2010 32 128
2002-2006 26 219
1998-2002 6 34

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 41    
2006-2010 18    
2002-2006 49    
1998-2002 17    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Budapest Főváros I. kerület Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2010  
Budapest Főváros I. kerület Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006 2010
Budapest Főváros I. kerület Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2002 2006
Budapest Főváros I. kerület Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 1998 2002

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
jogász Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar 1985
szociológus Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar 1986

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol felsőfokú C

A képviselő személyes honlapjának címe: www.nagygabortamas.fidesz.hu/index.php