Parlament képe
Készült: 2014.10.02.02:19:37 Dinamikus lap

V. Németh Zsolt

Képviselő fényképe

Közszereplésben használt korábbi nevek
Név ig
Németh Zsolt (Vas megye) 2006.10.31.
Németh Zsolt 2006.05.15.

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2014- Fidesz 2014.05.06.  
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MDF 2002.05.15. 2004.11.08.
független 2004.11.08. 2006.05.15.
1998-2002 MDF 1998.06.18. 2002.05.14.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 Fidesz frakcióvez. h. 2007.02.13. 2007.02.13.
2002-2006 MDF frakcióvez. h. 2004.04.26. 2004.11.08.
1998-2002 MDF frakcióvez. h. 1998.09.21. 2002.05.14.

Tisztségek
Tisztség tól ig
Földművelésügyi Minisztérium államtitkára 2014.06.15.  
vidékfejlesztési minisztériumi államtitkár 2010.06.02. 2014.06.05.
jegyző 2006.05.16. 2010.05.13.
jegyző 2002.05.15. 2004.11.07.
jegyző 1998.06.18. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2014- 2014.04.06. Vas megye 3.vk. 2014.05.06.  
2010-2014 2010.04.11. Vas megye 5.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.09. Vas megye 5.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Vas megye 5.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Vas megye 5.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Tag 2006.05.30. 2009.11.30.
2002-2006 Önkormányzati bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
   Az Önkormányzati bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2002.06.17. 2006.05.15.
Rendészeti bizottság Tag 2002.09.17. 2004.02.16.
   A Rendészeti bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2003.12.01. 2004.02.16.
Idegenforgalmi bizottság Tag 2004.02.16. 2006.05.15.
1998-2002 Gazdasági bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   A Mátrai Erőmű Rt. privatizációjának körülményeit vizsgáló albizottság
Tag 1998.09.23. 1999.05.18.
    Informatikai és infrastruktúra-fejlesztési albizottság
Tag 1998.11.05. 1999.11.24.
   A Gazdasági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 1999.09.23. 2002.05.14.
   A Magyar Nemzeti Bank kereskedelmi banki tevékenységével kapcsolatos tényfeltáró albizottság
Tag 1999.09.28. 2000.12.18.
   Infrastruktúra-fejlesztési albizottság
Tag 1999.11.25. 2002.05.14.
   A Dunaferr csoport jogszerű és gazdaságos működését vizsgáló albizottság
Tag 2001.08.28. 2002.01.29.
Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Tag 2001.01.01. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 2 3
2006-2010 34 64
2002-2006 47 34
1998-2002 5 50

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 43 1  
2006-2010 44 78  
2002-2006 80 56  
1998-2002 50 61  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2014. augusztus 224 363



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Vasvár Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006 2010
Vasvár Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2002 2006
Vasvár Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 1998 2002
Vas Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 1994 1998
Vasvár Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 1994 1998
Vasvár Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 1990 1994

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
földmérő üzemmérnök Erdészeti és Faipari Egyetem Földmérési és Fölrendezői Főiskolai Kar 1984
humán szervező Janus Pannonius Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar 1994

Elektronikus levélcím
zsolt.vnemeth@parlament.hu


Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ


A képviselő személyes honlapjának címe: www.vnemethzsolt.hu