Parlament képe
Készült: 2014.08.01.11:49:08 Dinamikus lap

Mandur László

Nincs fénykép



Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 MSZP 2010.05.14. 2013.11.18.
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.

Tisztségek
Tisztség tól ig
Közszolgálati Közalapítvány Kuratórium tagja 2013.11.19.  
az Országgyűlés alelnöke 2006.06.08. 2010.05.13.
az Országgyűlés alelnöke 2002.05.15. 2006.05.15.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.25. Országos lista 2010.05.14. 2013.11.18.
2006-2010 2006.04.23. Országos lista 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Budapest területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 12 175
2006-2010 1 1
2002-2006 1 8

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 78 1  
2006-2010   5074  
2002-2006 3 8152  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.11.18. 2013.12.18. igen



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Budapest Főváros III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata helyi önkormányzat tag 1994 1997

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
gépjárműtechnikus Közlekedésgépészeti Szakközépiskola   1976
okleveles üzemmérnök Közlekedési és Távközlési Műszaki Főiskola Közlekedésmérnöki Kar 1979
okleveles közgazdász Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem Ipari Tervező-Szervező Kar 1991

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási

A képviselő személyes honlapjának címe: www.mandur.hu