Parlament képe
Készült: 2014.09.24.02:24:37 Dinamikus lap

Márton Attila

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 Fidesz frakcióvez. h. 2008.06.02. 2008.06.02.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.11. Hajdú-Bihar megye 7.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.09. Hajdú-Bihar megye 7.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Hajdú-Bihar megye 7.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Hajdú-Bihar megye területi lista 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Gazdasági és informatikai bizottság Tag 2010.05.14. 2014.05.05.
   Közlekedési és infrastrukturális albizottság
Tag 2010.07.12. 2014.05.05.
Számvevőszéki és költségvetési bizottság Tag 2010.05.14. 2014.05.05.
   A 2002-2010 közötti államadósság-növekedés okait vizsgáló albizottság
Tag 2011.02.28. 2014.05.05.
2006-2010 Gazdasági és informatikai bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
   Közlekedési és infrastruktúra-fejlesztési albizottság
Tag 2006.06.28. 2010.05.13.
   A Gazdasági és informatikai bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság
Tag 2006.06.28. 2010.05.13.
   Lakás- és építésügyi albizottság
Tag 2006.07.05. 2010.05.13.
   Vasúti közlekedés helyzetét vizsgáló albizottság
Tag 2007.11.06. 2010.05.13.
2002-2006 Gazdasági bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
   Közlekedési albizottság
Tag 2002.09.11. 2006.05.15.
   Infrastruktúra-fejlesztési és lakásügyi albizottság
Tag 2003.04.01. 2006.05.15.
   Európai uniós ügyek albizottsága
Tag 2005.03.02. 2006.05.15.
   Tudomány- és technológiapolitikai vegyes albizottság
Tag 2002.12.12. 2006.05.15.
1998-2002 Gazdasági bizottság Tag 1998.11.04. 2002.05.14.
   Energetikai albizottság
Tag 1998.11.05. 2002.05.14.
    Informatikai és infrastruktúra-fejlesztési albizottság
Tag 1998.11.05. 1999.11.24.
   Vállalkozásfejlesztési albizottság
Elnök 1999.09.01. 1999.09.22.
   A Magyar Nemzeti Bank kereskedelmi banki tevékenységével kapcsolatos tényfeltáró albizottság
Tag 1999.09.28. 2000.12.18.
   Informatikai albizottság
Elnök 1999.11.25. 2002.05.14.
   Infrastruktúra-fejlesztési albizottság
Tag 1999.11.25. 2002.05.14.
   A Dunaferr csoport jogszerű és gazdaságos működését vizsgáló albizottság
Elnök 2001.08.28. 2002.01.29.
Honvédelmi bizottság Tag 1998.06.25. 2001.04.17.
   Anyagi, technikai, költségvetési, hadiipari albizottság
Tag 1998.09.09. 2001.04.17.
Informatikai és távközlési bizottság Tag 2001.01.01. 2002.05.14.
   Az Informatikai és távközlési bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2001.03.01. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 6 18
2006-2010 30 29
2002-2006 50 240
1998-2002 4 77

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 69    
2006-2010 56    
2002-2006 100    
1998-2002 52    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen



Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
közlekedési üzemszervező Közlekedési és Távközlési Műszaki Főiskola   1984
számítástechnikai rendszerszervező Kossuth Lajos Tudományegyetem - Debrecen   1991

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási

A képviselő személyes honlapjának címe: www.martonattila.fidesz.hu