Parlament képe
Készült: 2014.09.18.03:35:00 Dinamikus lap

Lukács László

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.25. Bács-Kiskun megye 8.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 6 6

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 7    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 2006 2010
Kiskumhalas Város Önkormányzata helyi önkormányzat alpolgármester 2006 2010

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
népművelő, pedagógus Juhász Gyula Tanárképző Főiskola   1991

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási

A képviselő személyes honlapjának címe: www.lukacslaszlo.fidesz.hu