Parlament képe
Készült: 2018.10.21.00:35:04 Dinamikus lap

Dr. Lanczendorfer Erzsébet

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 KDNP 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 KDNP 2006.05.16. 2010.05.13.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 KDNP frakcióvez. h. 2008.05.19. 2008.05.20.
KDNP frakcióvez. h. 2008.02.25. 2008.02.26.
KDNP frakcióvez. h. 2007.02.26. 2007.02.26.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.25. Győr-Moson-Sopron megye területi lista 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Győr-Moson-Sopron megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Ifjúsági, szociális, családügyi és lakhatási bizottság Tag 2010.05.14. 2014.05.05.
   Nyugdíj- és idősügyi albizottság
Tag 2010.06.28. 2014.05.05.
Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság Tag 2013.09.23. 2014.05.05.
2006-2010 Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
   Nyugdíjpolitikai albizottság
Tag 2007.03.05. 2010.05.13.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 8 22
2006-2010 46 177

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 35    
2006-2010 82    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen



Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
orvos Budapesti Orvostudományi Egyetem Általános Orvosi Kar 1966
belgyógyász szakorvos Orvostovábbképző Intézet   1971