Parlament képe
Készült: 2019.03.25.15:58:38 Dinamikus lap

Lakos Imre

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 SZDSZ 2006.05.16. 2010.05.13.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 SZDSZ frakcióvez. h. 2008.09.29. 2010.05.13.
SZDSZ frakcióvez. h. 2006.07.04. 2006.07.04.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Budapest területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Gazdasági és informatikai bizottság Tag 2006.07.03. 2010.05.13.
   Közlekedési és infrastruktúra-fejlesztési albizottság
Tag 2006.07.03. 2010.05.13.
   Energetikai albizottság
Tag 2007.03.28. 2010.05.13.
   Közbeszerzési albizottság
Tag 2007.11.07. 2010.05.13.
Költségvetési, pénzügyi és számvevőszéki bizottság Tag 2006.05.30. 2006.12.18.
   Számvevőszéki albizottság
Tag 2006.07.11. 2007.02.28.
Az Állami Számvevőszék alelnökeit jelölő bizottság Tag 2006.06.26. 2009.05.18.
Az Állami Számvevőszék elnökét és alelnökeit jelölő eseti bizottság Tag 2009.05.18. 2010.05.13.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 27 200

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 67    




Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Budapest Főváros Önkormányzata fővárosi közgyűlés tag 2006  
Budapest Főváros Önkormányzata fővárosi közgyűlés tag 2002 2006
Budapest Főváros XI. kerület Önkormányzata helyi önkormányzat alpolgármester 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
okleveles gépészmérnök Budapesti Műszaki Egyetem Közlekedésmérnöki Kar 1977

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol alapfokú C