Parlament képe
Készült: 2019.03.26.18:27:40 Dinamikus lap

Koscsó Lajos

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Borsod-Abaúj-Zemplén megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.
1994-98   Borsod-Abaúj-Zemplén megye területi lista 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Sport- és turisztikai bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
   Sport albizottság
Tag 2006.12.06. 2010.05.13.
   Egészségturizmus albizottság
Tag 2007.02.20. 2010.05.13.
   Vendéglátás albizottság
Tag 2007.02.20. 2010.05.13.
1994-98 Alkotmányügyi, törvényelőkészítő, igazságügyi és ügyrendi bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 4 10

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 4    




Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Tiszaújváros Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006  
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 2006 2007
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 2002 2006
Tiszaújváros Önkormányzata helyi önkormányzat alpolgármester 2002 2006
Tiszaújváros Önkormányzata helyi önkormányzat alpolgármester 1998 2002
Tiszaújváros Önkormányzata helyi önkormányzat alpolgármester 1994 1998

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
igazgatásszervező Államigazgatási Főiskola   1982

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német társalgási