Parlament képe
Készült: 2014.11.27.05:02:33 Dinamikus lap

Kuncze Gábor

Nincs fénykép



Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 SZDSZ 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 SZDSZ 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 SZDSZ 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 SZDSZ 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 SZDSZ 1990.05.02. 1994.06.27.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 SZDSZ frakcióvezető 2006.05.16. 2007.04.13.
2002-2006 SZDSZ frakcióvezető 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 SZDSZ frakcióvez. h. 2001.08.28. 2002.05.14.
SZDSZ frakcióvezető 1998.06.18. 2000.12.10.
1990-94 SZDSZ frakcióvezető 1993.06.01. 1994.06.27.

Tisztségek
Tisztség tól ig
belügyminiszter 1994.07.15. 1998.07.07.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Pest megye 12.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Pest megye 12.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Pest megye 12.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Pest megye 12.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94   Pest megye 12.vk. 1990.05.02. 1994.06.27.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 10 13
2002-2006 12 18
1998-2002 24 67

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 57 1  
2002-2006 243 1  
1998-2002 152    




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
mélyépítő üzemmérnök Ybl Miklós Építőipari Műszaki Főiskola Építőipari Kar 1974
okleveles közgazda Marx Károly Közgazdaságtudományi Egyetem Ipari Kar 1985
szervező szakközgazda Marx Károly Közgazdaságtudományi Egyetem Ipari Kar 1987

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
német középfokú A