Parlament képe
Készült: 2018.11.18.07:57:09 Dinamikus lap

Kalmár Ferenc András

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 KDNP 2010.05.14. 2014.05.05.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.25. Csongrád megye területi lista 2010.05.14. 2014.05.05.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Külügyi bizottság Tag 2010.05.14. 2014.05.05.
Nemzeti összetartozás bizottsága Tag 2011.01.01. 2014.05.05.
   Autonómia albizottság
Tag 2012.04.17. 2014.05.05.
   A Nemzeti összetartozás bizottsága feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2013.09.30. 2014.05.05.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 20 105

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 71    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése tag 2010  
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése tag 2006 2010
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése tag 2002 2006
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése tag 1998 2002
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése tag 1994 1998

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
fizikus Bukaresti Tudományegyetem Fizikusi Kar 1980
villamos mérnök Budapesti Műszaki Egyetem Villamosmérnöki kar 1989
mérnök-közgazdász Pénzügyi és Számviteli Főiskola   1999

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol középfokú
francia felsőfokú
román felsőfokú

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ