Parlament képe
Készült: 2014.10.20.10:05:36 Dinamikus lap

Kubatov Gábor

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2014- Fidesz 2014.05.06.  
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2014- 2014.04.06. Országos lista 2014.05.06.  
2010-2014 2010.04.25. Budapest területi lista 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Budapest területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság Tag 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság Tag 2006.05.30. 2006.10.09.
Kulturális és sajtóbizottság Tag 2006.10.09. 2010.05.13.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2014- 1  
2010-2014 1 1
2006-2010 12 55

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 1    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2014. szeptember 747 878



Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
mechanikai műszerész Bagi Ilona Ipari Szakközépiskola   1984
felsőfokú műszaki kárszakértő Gödöllői Agrártudományi Egyetem Mezőgazdasági és Gépészmérnöki Kar 1997
felsőfokú gépjármű kárszakértő Gödöllői Agrártudományi Egyetem Mezőgazdasági és Gépészmérnöki Kar 1997
kommunikátor Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola Kommunikációs és Művészeti Kar 2012

Elektronikus levélcím
gabor.kubatov@parlament.hu


Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ


A képviselő személyes honlapjának címe: www.kubatovgabor.hu