Parlament képe
Készült: 2014.12.19.08:12:37 Dinamikus lap

Dr. Kóka János

Nincs fénykép



Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 SZDSZ 2006.05.16. 2010.05.13.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 SZDSZ frakcióvezető 2007.12.05. 2010.05.13.
SZDSZ frakcióvez. h. 2007.04.23. 2007.12.04.

Tisztségek
Tisztség tól ig
gazdasági és közlekedési miniszter 2006.06.09. 2007.12.04.
gazdasági és közlekedési miniszter 2004.10.04. 2006.06.08.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Országos lista 2006.05.16. 2010.05.13.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Költségvetési, pénzügyi és számvevőszéki bizottság Tag 2008.09.22. 2010.05.13.
A Nabucco földgázvezeték előkészítésének és megvalósításának folyamatát segítő eseti bizottság Elnök 2008.09.29. 2010.05.13.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 17 73

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 217    
2002-2006 61    




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
orvos Semmelweis Orvostudományi Egyetem Általános Orvosi Kar 1996

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol középfokú C
francia alapfokú C

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német társalgási
orosz társalgási

A képviselő személyes honlapjának címe: www.kokajanos.hu