Parlament képe
Készült: 2014.09.02.13:31:51 Dinamikus lap

Dr. Karakó László

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.25. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 3.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.
2002-2006   Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 3.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 4 2
2002-2006 22 27

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 11    
2002-2006 4    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Gávavencsellő Nagyközség Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006 2010
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 2006 2010
Gávavencsellő Nagyközség Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2002 2006
Gávavencsellő Nagyközség Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 1998 2002
Gávavencsellő Nagyközség Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 1994 1998
Gávavencsellő Nagyközség Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 1990 1994

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
főiskolai diploma Államigazgatási Főiskola   1986
egyetemi diploma Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar 1996

A képviselő személyes honlapjának címe: www.karakolaszlo.fidesz.hu