Parlament képe
Készült: 2019.03.24.12:52:03 Dinamikus lap

Dr. Karsai József

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 MSZP frakcióvez. h. 2008.11.03. 2008.11.04.
2002-2006 MSZP frakcióvez. h. 2003.02.11. 2003.02.12.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Békés megye 7.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Békés megye 7.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 16 8
2002-2006 5 45

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 18 1  
2002-2006 18 1  




Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Battonya Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006  
Battonya Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2002 2006
Békés Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 2002 2006
Battonya Önkormányzata helyi önkormányzat tag 1998 2002

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
agrármérnök Gödöllői Agrártudományi Egyetem Mezőgazdaságtudományi Kar 1968
növényvédelmi szakmérnök Gödöllői Agrártudományi Egyetem Mezőgazdaságtudományi Kar 1971

Tudományos fokozat Megszerzés éve
A tudomány(ok) doktora 1980