Parlament képe
Készült: 2014.10.31.15:42:45 Dinamikus lap

Koncz Ferenc

Nincs fénykép



Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.
2002-2006 Fidesz 2004.08.27. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.25. Borsod-Abaúj-Zemplén megye 11.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.
2002-2006   Országos lista 2004.08.27. 2006.05.15.
1998-2002   Borsod-Abaúj-Zemplén megye területi lista 1998.06.18. 2002.05.14.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 14 24
2002-2006 20 23
1998-2002 1 23

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 13    
2002-2006 30    
1998-2002 16 1  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Szerencs Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2010  
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés alelnök 2006 2010
Szerencs Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2006 2010
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 2002 2006
Szerencs Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2002 2006
Szerencs Város Önkormányzata helyi önkormányzat alpolgármester 2000 2002
Szerencs Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 1998 2000
Szerencs Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 1994 1998
Szerencs Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 1990 1994

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
matematika-fizika szakos tanár Eötvös Loránd Tudományegyetem Főiskolai Kar 1987

A képviselő személyes honlapjának címe: www.konczferenc.hu