Parlament képe
Készült: 2018.08.14.11:30:58 Dinamikus lap

Dr. Kálmán András

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Fejér megye 3.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Fejér megye 3.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Fejér megye 3.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 4 16
2002-2006 1 5
1998-2002 7 89

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 4    
2002-2006 3    
1998-2002 6    




Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Dunaújváros Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése polgármester 2006  
Dunaújváros Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése polgármester 2002 2006
Dunaújváros Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése polgármester 1999 2002

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
jogász Janus Pannonius Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar 1973
fővállalkozói szakközgazdász Marx Károly Közgazdaságtudományi Egyetem - Továbbképző Intézete   1987

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
német alapfokú C