Parlament képe
Készült: 2014.07.31.17:31:05 Dinamikus lap

Dr. Jánosi György

Nincs fénykép



Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 MSZP 1991.02.25. 1994.06.27.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2002-2006 MSZP frakcióvez. h. 2005.02.28. 2005.03.01.
MSZP frakcióvez. h. 2004.11.22. 2004.11.23.
MSZP frakcióvez. h. 2004.09.06. 2004.09.07.
MSZP frakcióvez. h. 2003.06.02. 2003.06.04.
1998-2002 MSZP frakcióvez. h. 1998.09.08. 2002.05.14.

Tisztségek
Tisztség tól ig
gyermek-, ifjúsági és sport miniszter 2002.05.27. 2003.05.18.
művelődési és közoktatási minisztériumi politikai államtitkár 1994.07.15. 1994.11.22.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Pest megye 8.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Pest megye 8.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Tolna megye területi lista 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Tolna megye 1.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94   Országos lista 1991.02.25. 1994.06.27.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 7 100
2002-2006 6 224
1998-2002 20 206

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 36    
2002-2006 40    
1998-2002 54    




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
népművelő Kossuth Lajos Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar 1979
szociológus Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar 1986

Tudományos fokozat Megszerzés éve
A tudomány(ok) doktora 1986

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német társalgási