Parlament képe
Készült: 2018.11.18.07:57:31 Dinamikus lap

Juhász Gábor

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2002-2006 MSZP frakcióvez. h. 2005.04.25. 2005.04.26.
MSZP frakcióvez. h. 2002.05.15. 2004.10.10.

Tisztségek
Tisztség tól ig
a polgári nemzetbiztonsági szolgálatokat irányító tárca nélküli miniszter 2009.09.17. 2010.05.29.
igazságügyi és rendészeti minisztériumi államtitkár 2009.04.21. 2009.09.16.
igazságügyi és rendészeti minisztériumi államtitkár 2007.10.01. 2009.04.15.
belügyminisztériumi politikai államtitkár 2004.10.04. 2006.06.08.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Nógrád megye 2.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Nógrád megye 2.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Nógrád megye 2.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Nógrád megye 2.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Honvédelmi és rendészeti bizottság Tag 2006.07.17. 2007.10.08.
Nemzetbiztonsági bizottság Tag 2007.06.25. 2007.10.08.
2002-2006 Rendészeti bizottság Tag 2002.05.15. 2004.10.25.
   Bűnmegelőzési albizottság
Elnök 2002.09.11. 2004.10.25.
1998-2002 Ifjúsági és sport bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Európai integrációs albizottság
Tag 1998.11.11. 2002.05.14.
   Kábítószerügyi albizottság
Alelnök 1998.11.11. 2002.05.14.
1994-98 Költségvetési és pénzügyi bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.
A kábítószer-fogyasztás visszaszorítása érdekében létrehozott eseti bizottság Elnök 1997.02.04. 1998.06.17.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 6 2
1998-2002 10 190

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 135 1  
2002-2006 186 2  
1998-2002 41    




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
okleveles gépész üzemmérnök Gépipari és Automatizálási Műszaki Főiskola   1985
közgazda - abszolutórium Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem   1991