Parlament képe
Készült: 2018.11.18.07:58:18 Dinamikus lap

Dr. Juharos Róbert

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Budapest 11.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Alkotmány- és igazságügyi bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
1998-2002 7 87

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
1998-2002 71    



Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi doktor Eötvös Loránd Tudományegyetem    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német felsőfokú