Parlament képe
Készült: 2017.10.23.04:29:35 Dinamikus lap

Járvás István

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Jász-Nagykun-Szolnok megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Jász-Nagykun-Szolnok megye 2.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Jász-Nagykun-Szolnok megye területi lista 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Mezőgazdasági bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
   Erdészeti albizottság
Tag 2006.06.23. 2010.05.13.
2002-2006 Mezőgazdasági bizottság Alelnök 2002.05.15. 2002.05.27.
Mezőgazdasági bizottság Tag 2002.05.27. 2006.05.15.
1998-2002 Mezőgazdasági bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Agrárpiaci és szabályozási albizottság
Tag 1998.06.30. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 38 50
2002-2006 68 220
1998-2002 2 58

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 45 1  
2002-2006 50    
1998-2002 34    




Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Jászapáti Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2002 2006
Jászapáti Önkormányzata helyi önkormányzat tag 1998 2002
Jászapáti Önkormányzata helyi önkormányzat tag 1994 1998
Jászapáti Önkormányzata helyi önkormányzat tag 1990 1994

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
  Debreceni Agrártudományi Egyetem Mezőgazdasági Gépészmérnöki Kar 1974
  Ybl Miklós Építőipari Műszaki Főiskola Magasépítési Tanszék 1984