Parlament képe
Készült: 2018.11.18.07:57:49 Dinamikus lap

Dr. Ipkovich György

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 MSZP 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2005.04.25. 2006.05.15.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 MSZP frakcióvez. h. 2006.11.13. 2006.11.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.25. Vas megye területi lista 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Vas megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Vas megye területi lista 2005.04.25. 2006.05.15.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 36 223
2006-2010 12 9
2002-2006 1 4

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 195    
2006-2010 21    
2002-2006 7 1  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése polgármester 2006 2010
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése polgármester 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
jogi szakvizsga Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar 1979

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német társalgási