Parlament képe
Készült: 2014.12.21.14:26:52 Dinamikus lap

Horváth László

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2014- Fidesz 2014.05.06.  
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.
1990-94 SZDSZ 1990.11.27. 1992.03.01.
Fidesz 1992.03.02. 1994.06.27.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
1998-2002 Fidesz frakcióvez. h. 2000.11.21. 2002.05.14.

Tisztségek
Tisztség tól ig
kormányhivatalt vezető kormánymegbízott 2011.01.01. 2014.05.05.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2014- 2014.04.06. Heves megye 2.vk. 2014.05.06.  
2010-2014 2010.04.11. Heves megye 2.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.
2002-2006   Heves megye területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Heves megye 2.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.
1990-94   Heves megye területi lista 1990.11.27. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2014- Törvényalkotási bizottság Tag 2014.05.06. 2014.06.02.
Törvényalkotási bizottság Alelnök 2014.06.02.  
2010-2014 Sport- és turizmusbizottság Tag 2010.05.14. 2011.02.14.
   Kastélyok, várak, falusi turizmus albizottság
Tag 2010.05.17. 2011.02.14.
   Az elmúlt nyolc év kormányzati visszaéléseit vizsgáló albizottság
Elnök 2010.05.17. 2011.02.14.
2002-2006 Ifjúsági és sportbizottság Tag 2002.05.15. 2002.05.27.
Idegenforgalmi bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
   Falusi turizmus albizottság
Tag 2002.09.24. 2006.05.15.
   Kastélyok, kúriák, várak albizottság
Tag 2002.09.24. 2006.05.15.
   Európai integrációs albizottság
Tag 2002.09.24. 2006.05.15.
A nemzeti lovas programot előkészítő eseti bizottság Tag 2003.10.06. 2006.05.15.
1998-2002 Ifjúsági és sport bizottság Alelnök 1998.06.25. 2002.05.14.
   Kábítószerügyi albizottság
Tag 1998.11.11. 2002.05.14.
   Az Ifjúsági és sportbizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Alelnök 1998.11.11. 2002.05.14.
   Millenniumi albizottság
Tag 1998.09.09. 2002.05.14.
1990-94 Költségvetési, adó- és pénzügyi bizottság Tag 1991.01.29. 1992.02.18.
Gazdasági bizottság Tag 1992.10.13. 1992.11.16.
Oktatási, ifjúsági és sport bizottság Tag 1992.11.17. 1994.06.27.
Társadalmi szervezetek költségvetési támogatását koordináló bizottság Tag 1993.07.01. 1994.06.27.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 7 9
2002-2006 21 6
1998-2002 4 56

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2014- 1    
2010-2014 15    
2002-2006 1    
1998-2002 44    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2014. november 897 453



Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
főiskolai diploma Egri Tanárképző Főiskola Történelem-Népművelő Szak 1987

Elektronikus levélcím
laszlo.horvath@parlament.hu


Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ