Parlament képe
Készült: 2018.10.20.05:27:15 Dinamikus lap

Hajdu László

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2018- DK 2018.05.08.  
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2018- 2018.04.08. Budapest 12.vk. 2018.05.08.  
2006-2010 2006.04.09. Budapest 23.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Budapest 23.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Budapest 23.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Budapest 23.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2018- Törvényalkotási bizottság Tag 2018.05.08.  
Fenntartható fejlődés bizottsága Tag 2018.05.08.  
   A Fenntartható fejlődés bizottsága feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság
Tag 2018.10.09.  
2006-2010 Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság Tag 2006.06.19. 2008.05.05.
   Az Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2007.03.05. 2008.05.05.
Önkormányzati és területfejlesztési bizottság Tag 2006.05.30. 2006.06.19.
Önkormányzati és területfejlesztési bizottság Tag 2008.02.11. 2010.05.13.
2002-2006
   Az Alkotmány- és igazságügyi bizottság, az Önkormányzati bizottság és a Rendészeti bizottság közös "ún. lakásmaffia tevékenységét feltáró albizottsága"
Tag 2002.10.21. 2004.03.25.
   A közigazgatási hatósági eljárás általános szabályairól szóló előterjesztést felülvizsgáló albizottság
Tag 2003.02.24. 2004.09.28.
Önkormányzati bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
   Európai integrációs albizottság
Tag 2002.06.17. 2006.05.15.
1998-2002 Önkormányzati és rendészeti bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Rendészeti albizottság
Tag 1998.12.16. 2002.05.14.
1994-98 Környezetvédelmi bizottság Tag 1994.06.28. 1995.09.04.
Környezetvédelmi bizottság Alelnök 1995.09.05. 1997.02.11.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2018- 11 1
2006-2010 3 58
2002-2006 5 77
1998-2002 2 140

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2018- 17   1
2006-2010 17    
2002-2006 26    
1998-2002 22    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2018 2018.05.08. 2018.06.07. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2018. szeptember 1 247 400



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Budapest Főváros XV. kerület Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006 2018
Budapest Főváros XV. kerület Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2002 2006
Budapest Főváros XV. kerület Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 1998 2002
Budapest Főváros XV. kerület Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 1996 1998
Budapest Főváros XV. kerület Önkormányzata helyi önkormányzat tag 1990 1994

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
gazdaságpolitikus, politológus Politikai Főiskola Szövetkezetpolitikai Szak 1983
szaküzemgazdász Külkereskedelmi Főiskola Nemzetközi Marketing Szaküzemgazdász Szak 1994
szaküzemgazdász Modern Üzleti Tudományok Főiskolája   1995
közgazdász European Business School Nemzetközi Üzleti Marketing 1995

Elektronikus levélcím
hajdu.laszlo@parlament.hu


Nyelvismeret
Nyelv Foka
orosz társalgási

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ


A képviselő személyes honlapjának címe: www.hajdu15.hu