Parlament képe
Készült: 2018.11.21.03:47:53 Dinamikus lap

Horváth Csaba

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 MSZP 2010.05.14. 2010.10.07.
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 MSZP frakcióvez. h. 2009.05.25. 2009.05.26.
2002-2006 MSZP frakcióvez. h. 2003.11.03. 2003.11.04.
MSZP frakcióvez. h. 2003.10.22. 2003.10.23.
MSZP frakcióvez. h. 2003.10.20. 2003.10.21.

Tisztségek
Tisztség tól ig
a Miniszterelnöki Hivatal államtitkára 2009.11.25. 2010.04.09.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.25. Budapest területi lista 2010.05.14. 2010.10.07.
2006-2010 2006.04.23. Budapest területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Budapest területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Ifjúsági, szociális, családügyi és lakhatási bizottság Tag 2010.05.14. 2010.10.07.
   Fogyatékossággal élők ügyeinek albizottsága
Tag 2010.07.20. 2010.10.07.
2006-2010 Gazdasági és informatikai bizottság Tag 2006.05.30. 2010.02.18.
   Közlekedési és infrastruktúra-fejlesztési albizottság
Tag 2006.06.28. 2010.02.18.
   Lakás- és építésügyi albizottság
Elnök 2006.07.05. 2010.02.18.
   Vállalkozás- és kutatásfejlesztési albizottság
Tag 2006.10.04. 2010.02.18.
   Közbeszerzési albizottság
Tag 2008.09.08. 2010.02.18.
2002-2006 Gazdasági bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
   Infrastruktúra-fejlesztési és lakásügyi albizottság
Elnök 2002.09.11. 2006.05.15.
Szociális és családügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2002.11.26.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 12 12
2006-2010 7 20
2002-2006 9 167

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 7    
2006-2010 8    
2002-2006 49    




Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Budapest Főváros Önkormányzata fővárosi közgyűlés főpolgármester-helyettes 2006 2009
Budapest Főváros II. kerület Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
humánszervező Janus Pannonius Tudományegyetem Felnőttképzési és Emberi Erőforrás Fejlesztési Kar 2004

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol középfokú C