Parlament képe
Készült: 2014.07.11.09:20:21 Dinamikus lap

Hadházy Sándor

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2014- Fidesz 2014.05.06.  
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2014- 2014.04.06. Pest megye 3.vk. 2014.05.06.  
2010-2014 2010.04.11. Pest megye 11.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Pest megye 11.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Pest megye 11.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Pest megye 11.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2014- Törvényalkotási bizottság Tag 2014.05.06.  
2010-2014 Sport- és turizmusbizottság Tag 2010.05.14. 2014.05.05.
   Az elmúlt nyolc év kormányzati visszaéléseit vizsgáló albizottság
Tag 2010.05.17. 2014.05.05.
   Sportlétesítmények fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó albizottság
Tag 2010.10.19. 2014.05.05.
2006-2010 Sport- és turisztikai bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
   A Sport- és turisztikai bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Elnök 2006.12.06. 2010.05.13.
   Egészségturizmus albizottság
Tag 2007.02.20. 2010.05.13.
2002-2006 Idegenforgalmi bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
   Az Idegenforgalmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Elnök 2002.06.19. 2006.05.15.
   Egészségturizmus albizottság
Tag 2002.09.24. 2006.05.15.
1998-2002 Önkormányzati és rendészeti bizottság Tag 2001.01.01. 2002.05.14.
   Rendészeti albizottság
Tag 2001.02.07. 2002.05.14.
Idegenforgalmi bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
    Gyógy- és termálturizmus albizottság
Tag 1998.11.11. 2002.05.14.
   Kastélyok, kúriák, várak albizottság
Tag 1998.12.16. 2002.05.14.
   Olimpiai albizottság
Tag 2001.11.20. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 12 9
2006-2010 27 77
2002-2006 33 136
1998-2002 1 16

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 39    
2006-2010 29    
2002-2006 88 1  
1998-2002 37    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2014. június 747 878



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Visegrád Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006 2010
Visegrád Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2002 2006
Visegrád Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 1998 2002
Pest Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 1994 1998
Visegrád Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 1994 1998
Pest Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 1990 1994
Visegrád Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 1990 1994

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
vízépítő mérnök Budapesti Műszaki Egyetem Építőmérnöki Kar 1986

Elektronikus levélcím
sandor.hadhazy@parlament.hu


Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ