Parlament képe
Készült: 2014.10.23.04:56:54 Dinamikus lap

Gyutai Csaba

Nincs fénykép



Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.25. Zala megye területi lista 2010.05.14. 2014.05.05.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 4 91

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 18 1  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Zalaegerszeg Megyei Jogú Városi Önkormányzat megyei jogú városok közgyűlése polgármester 2010  
Zalaegerszeg Megyei Jogú Városi Önkormányzat megyei jogú városok közgyűlése alpolgármester 2006 2010
Zalaegerszeg Megyei Jogú Városi Önkormányzat megyei jogú városok közgyűlése alpolgármester 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
történelem-népművelés szakos tanár Berzsenyi Dániel Tanárképző Főiskola   1991

Nyelvismeret
Nyelv Foka
lovári cigány társalgási
német társalgási
orosz társalgási

A képviselő személyes honlapjának címe: www.gyutaicsaba.hu