Parlament képe
Készült: 2018.11.16.20:10:09 Dinamikus lap

Dr. György István

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.25. Budapest 14.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság Tag 2010.06.08. 2010.11.02.
Gazdasági és informatikai bizottság Tag 2010.05.14. 2010.11.02.
Gazdasági és informatikai bizottság Tag 2012.06.18. 2014.05.05.
   Energetikai albizottság
Tag 2010.07.12. 2010.11.02.
Alkotmány-előkészítő eseti bizottság Tag 2010.07.05. 2011.03.07.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 7 36

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 6 1  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Budapest Főváros Önkormányzata fővárosi közgyűlés tag 2006 2010

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
biológia-testnevelés szakos tanár Ho Si Minh Tanárképző Főiskola   1984
jogász Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar 2005