Parlament képe
Készült: 2014.10.23.17:05:25 Dinamikus lap

Dr. Gyimesi Endre

Nincs fénykép



Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.11. Zala megye 1.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Zala megye 1.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Zala megye 1.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Kulturális és sajtóbizottság Tag 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Kulturális és sajtóbizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
   Kulturális vidékfejlesztési albizottság
Tag 2006.09.07. 2010.05.13.
2002-2006 Önkormányzati bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 9 32
2006-2010 53 198
2002-2006 63 92

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 86    
2006-2010 25    
2002-2006 21    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Zalaegerszeg Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése polgármester 2006 2010
Zalaegerszeg Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése polgármester 2002 2006
Zala Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 1998 2002
Zalaegerszeg Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése polgármester 1998 2002
Zalaegerszeg Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése polgármester 1994 1998
Zalaegerszeg Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése tag 1991 1994

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
történelem-könyvtáros Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar 1977

Tudományos fokozat Megszerzés éve
Bölcsészdoktor 1980

Nyelvismeret
Nyelv Foka
olasz társalgási
orosz társalgási

A képviselő személyes honlapjának címe: www.gyimesiendre.hu