Parlament képe
Készült: 2019.02.23.10:58:06 Dinamikus lap

Gy. Németh Erzsébet

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2002-2006 MSZP frakcióvez. h. 2002.05.15. 2004.08.20.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Budapest területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Budapest területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Önkormányzati és területfejlesztési bizottság Tag 2006.06.19. 2008.05.19.
Önkormányzati és területfejlesztési bizottság Elnök 2008.05.19. 2010.05.13.
Kulturális és sajtóbizottság Tag 2006.05.30. 2006.06.19.
Az Új Magyarország Fejlesztési Terv végrehajtását felügyelő eseti bizottság Tag 2007.10.08. 2010.05.13.
2002-2006 Önkormányzati bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
Kulturális és sajtó bizottság Tag 2004.10.25. 2006.05.15.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 11 54
2002-2006 13 42

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 23    
2002-2006 45    




Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Budapest Főváros Önkormányzata fővárosi közgyűlés tag 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
általános iskolai tanító Budapesti Tanítóképző Főiskola   1984
üzletvezető Belkereskedelmi üzletvezető képző   1988
általános iskolai tanár Eötvös Loránd Tudományegyetem   1988
kultúrális menedzser Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi kar 2000

Nyelvismeret
Nyelv Foka
francia társalgási