Parlament képe
Készült: 2018.08.14.11:29:59 Dinamikus lap

Dr. Gógl Árpád

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2002-2006 Fidesz frakcióvez. h. 2005.05.09. 2005.05.09.
Fidesz frakcióvez. h. 2004.05.04. 2004.05.04.
Fidesz frakcióvez. h. 2003.12.15. 2003.12.15.

Tisztségek
Tisztség tól ig
egészségügyi miniszter 1998.07.08. 2000.12.31.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Fejér megye 2.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Fejér megye 2.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Országos lista 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Külügyi és határon túli magyarok bizottsága Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
Kutatási és innovációs eseti bizottság Tag 2007.06.25. 2008.12.08.
Kutatási és innovációs eseti bizottság Társelnök 2008.12.08. 2010.05.13.
Fogyasztóvédelmi eseti bizottság Tag 2007.04.23. 2010.05.13.
2002-2006 Külügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
   Transzatlanti ügyekkel foglalkozó albizottság
Tag 2003.05.28. 2006.05.15.
Egészségügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
   Az Egészségügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Elnök 2002.06.12. 2006.05.15.
   Tudomány- és technológiapolitikai vegyes albizottság
Tag 2002.12.12. 2006.05.15.
1998-2002 Külügyi bizottság Tag 2001.01.01. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 28 135
2002-2006 39 223

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 72    
2002-2006 152 1  
1998-2002 150    




Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése tag 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
orvos Pécsi Orvostudományi Egyetem Általános Orvostudományi Kar 1963

Tudományos fokozat Megszerzés éve
A tudomány(ok) doktora 1997

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol alapfokú A
orosz alapfokú C