Parlament képe
Készült: 2019.01.16.14:20:21 Dinamikus lap

Dr. Faragó Péter

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.09. Borsod-Abaúj-Zemplén megye 6.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Borsod-Abaúj-Zemplén megye 6.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Borsod-Abaúj-Zemplén megye 6.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Borsod-Abaúj-Zemplén megye 6.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság Tag 2006.05.30. 2006.11.06.
2002-2006 Alkotmány- és igazságügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
Külügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
Vizsgálóbizottság "az Apró-Gyurcsány érdekkör privatizációból, állami megrendelésekből, illetve állami hitelekből történő meggazdagodásának titkairól" címmel Tag 2005.05.23. 2005.11.19.
1998-2002 Külügyi bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
1994-98 Külügyi bizottság Tag 1997.11.11. 1998.06.17.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 2 24
2002-2006 1 9
1998-2002 3 3

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 4    
2002-2006 18    
1998-2002 13 1  




Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Sajószentpéter Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006  

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
jogász Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar 1985