Parlament képe
Készült: 2018.11.18.03:44:41 Dinamikus lap

Fejér Andor

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.25. Jász-Nagykun-Szolnok megye 7.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Fenntartható fejlődés bizottsága Tag 2010.05.14. 2012.12.31.
   Energiaügyi albizottság
Tag 2010.06.15. 2012.12.31.
Fogyasztóvédelmi bizottság Tag 2011.03.07. 2012.12.31.
   Élelmiszer-biztonsági albizottság
Tag 2011.04.19. 2012.12.31.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 6 12

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 33    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés elnök 2006 2010
Törökszentmiklós Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2006 2006
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 2002 2006
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés alelnök 1998 2002

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
villamosmérnök Nagyváradi Felsőfokú Oktatási Intézmény Műszaki Kar 1983
okleveles egyetemi turisztikai szakértő Nyugat-Magyarországi Egyetem, Sopron Közgazdaságtudományi Kar 2005

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
román felsőfokú C

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol tárgyalási