Parlament képe
Készült: 2014.12.19.05:38:20 Dinamikus lap

Fülöp István

Nincs fénykép



Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MDF 2002.05.15. 2004.11.08.
független 2004.11.08. 2005.05.14.
Fidesz 2005.05.15. 2006.05.15.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2002-2006 MDF frakcióvez. h. 2004.04.19. 2004.11.08.
MDF frakcióvez. h. 2003.09.09. 2003.09.09.
MDF frakcióvez. h. 2003.05.13. 2003.05.13.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.11. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 9.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 9.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 9.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Fenntartható fejlődés bizottsága Tag 2010.05.14. 2012.12.31.
   Az elmúlt nyolc év kormányzati visszaéléseit vizsgáló albizottság
Tag 2010.06.15. 2012.12.31.
2006-2010 Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság Tag 2009.05.25. 2010.05.13.
Mezőgazdasági bizottság Tag 2006.05.30. 2007.06.18.
   A Közös Agrárpolitika változását figyelemmel kísérő albizottság
Tag 2006.06.23. 2007.06.18.
   Agrárpiaci, szabályozási és élelmiszerbiztonsági albizottság
Tag 2006.06.23. 2007.06.18.
Környezetvédelmi bizottság Tag 2007.06.18. 2009.05.25.
2002-2006 Gazdasági bizottság Tag 2002.05.15. 2004.12.20.
   A Gazdasági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2002.07.08. 2004.12.20.
Szociális és családügyi bizottság Tag 2004.12.20. 2006.05.15.
Rendészeti bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
   Bűnmegelőzési albizottság
Tag 2003.12.01. 2006.05.15.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 4 5
2006-2010 77 57
2002-2006 64 108

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 23    
2006-2010 21    
2002-2006 76    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 2008 2010
Mátészalka Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2006 2010
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés elnök 2006 2008
Mátészalka Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2002 2006
Mátészalka Város Önkormányzata helyi önkormányzat alpolgármester 1998 2002
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 1998 2002
Mátészalka Város Önkormányzata helyi önkormányzat alpolgármester 1994 1998
Mátészalka Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 1990 1994

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
matematika-rajz szakos általános iskolai tanár Bessenyei György Tanárképző Főiskola Természettudományi Kar 1981
református hitoktató Debreceni Református Teológiai Akadémia   1992
közoktatási vezető Budapesti Műszaki Egyetem   2001