Parlament képe
Készült: 2019.01.16.10:04:57 Dinamikus lap

Földesi Zoltán

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.
1994-98 MSZP 1994.07.14. 1998.06.17.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Békés megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Békés megye területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.
1994-98   Békés megye területi lista 1994.07.14. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Oktatási és tudományos bizottság Tag 2006.07.03. 2010.05.13.
Honvédelmi és rendészeti bizottság Tag 2006.05.30. 2006.07.03.
Nemzetbiztonsági bizottság Tag 2007.10.08. 2010.05.13.
2002-2006 Oktatási és tudományos bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
   A Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2002.06.05. 2006.05.15.
1994-98 Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság Tag 1996.04.16. 1997.03.03.
Nemzetbiztonsági bizottság Tag 1997.03.04. 1998.06.17.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 15 246
2002-2006 10 215

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 30    
2002-2006 29    




Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Szarvas Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2006  
Szarvas Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2002 2006
Szarvas Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 1998 2002

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
általános iskolai tanító Debreceni Tanítóképző Főiskola   1989