Parlament képe
Készült: 2019.02.16.09:39:11 Dinamikus lap

Dr. Fodor István

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1990-94 független 1990.05.02. 1994.06.27.
1985-90 független 1989.01.02. 1990.03.15.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
1990-94 független frakcióvezető 1990.05.02. 1994.06.27.

Tisztségek
Tisztség tól ig
honvédelmi minisztériumi politikai államtitkár 1994.11.17. 1998.07.07.
az Országgyűlés elnöke 1989.11.03. 1990.04.30.
az Országgyűlés alelnöke 1989.07.13. 1989.11.03.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1990-94   Pest megye 14.vk. 1990.05.02. 1994.06.27.
1985-90   Pest megye 15.vk. 1985.06.28. 1990.03.15.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1990-94 Ügyrendi bizottság Tag 1990.05.03. 1992.10.13.
1985-90 Környezetvédelmi bizottság Tag 1987.01.02. 1988.01.02.




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi doktor Állatorvostudományi Egyetem   1969

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol alapfokú
német alapfokú
orosz alapfokú