Parlament képe
Készült: 2018.12.11.20:28:21 Dinamikus lap

Fehérvári Tamás

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Tolna megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Tolna megye területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Tolna megye 4.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Környezetvédelmi bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
2002-2006 Kulturális és sajtó bizottság Tag 2004.04.05. 2004.05.17.
Ifjúsági és sportbizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Ifjúsági és sport bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Sport albizottság
Tag 1998.11.11. 2002.05.14.
   Európai integrációs albizottság
Tag 1998.11.11. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 50 33
2002-2006 7 119
1998-2002   23

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 23    
2002-2006 5    
1998-2002 10    




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
gépész-műszaki tanár Bánki Donát Gépipari Műszaki Főiskola   1979
vízilabda edző Magyar Testnevelési Főiskola   1983