Parlament képe
Készült: 2018.10.23.02:18:45 Dinamikus lap

Dr. Dragon Pál

Képviselő fényképe

Közszereplésben használt korábbi nevek
Név ig
Dragon Pál 2001.06.15.

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MDF 2009.03.02. 2009.03.19.
független 2009.03.20. 2010.04.17.
1990-94 FKGP 1990.05.02. 1992.02.23.
EKgP 1992.02.24. 1994.06.27.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
1990-94 FKGP frakciótitkár 1990.05.02. 1992.02.23.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2009.02.23. Pest megye területi lista 2009.03.02. 2010.04.17.
1990-94   Országos lista 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság Tag 2009.03.23. 2010.04.17.
1990-94 Gazdasági bizottság Tag 1990.05.03. 1994.06.27.
   Világkiállítási
Tag 1990.05.03. 1994.06.27.
A Dunai Vízlépcső-rendszer kérdéseivel foglalkozó ideiglenes bizottság Tag 1993.03.16. 1994.06.27.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 10 2

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 6 1  




Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Szentendre Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2006 2010

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
érettségi     1968
jogász Pázmány Péter Katolikus Egyetem Jog- és Államtudományi Kar 2001

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
német középfokú C