Parlament képe
Készült: 2014.10.25.02:35:13 Dinamikus lap

Dankó Béla

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2014- Fidesz 2014.05.06.  
2010-2014 Fidesz 2010.10.11. 2014.05.05.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2014- 2014.04.06. Békés megye 2.vk. 2014.05.06.  
2010-2014 2010.10.03. Békés megye 5.vk. 2010.10.11. 2014.05.05.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2014-   1
2010-2014 3 18

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 16 1  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2014. szeptember 747 878



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Kondoros Nagyközség Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2010 2014
Kondoros Nagyközség Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006 2010
Kondoros Nagyközség Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2002 2006
Kondoros Nagyközség Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 1999 2002

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
abszolutórium - növénytermesztő mérnök Tessedik Sámuel Főiskola Mezőgazdasági, Víz- és Környezetgazdálkodási Kar 2001

Elektronikus levélcím
bela.danko@parlament.hu


Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ


A képviselő személyes honlapjának címe: www.dankobela.fidesz.hu