Parlament képe
Készült: 2018.05.28.05:28:41 Dinamikus lap

Deák András

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 KDNP 2006.05.16. 2007.10.20.
2002-2006 Fidesz 2004.05.03. 2006.05.15.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 KDNP frakcióvez. h. 2006.05.16. 2007.10.20.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Budapest 15.vk. 2006.05.16. 2007.10.20.
2002-2006   Országos lista 2004.05.03. 2006.05.15.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Gazdasági és informatikai bizottság Tag 2006.05.30. 2007.10.20.
   Energetikai albizottság
Tag 2006.06.28. 2007.10.20.
   Vállalkozás- és kutatásfejlesztési albizottság
Tag 2006.10.04. 2007.10.20.
2002-2006 Gazdasági bizottság Tag 2004.11.29. 2006.05.15.
   Energetikai albizottság
Tag 2005.03.23. 2006.05.15.
Kulturális és sajtó bizottság Tag 2004.05.17. 2004.11.29.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 18 57
2002-2006 9 124

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 28    
2002-2006 47 1  




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
gépészmérnök Budapesti Műszaki Egyetem Gépészmérnöki Kar 1980

A képviselő személyes honlapjának címe: www.deakandras.hu