Parlament képe
Készült: 2014.09.16.13:25:40 Dinamikus lap

Domokos László

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2010.07.04.
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
1998-2002 Fidesz frakcióvez. h. 1998.11.30. 2002.05.14.

Tisztségek
Tisztség tól ig
a Költségvetési Tanács tagja 2010.12.19.  
az Állami Számvevőszék elnöke 2010.07.05.  

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.11. Békés megye 5.vk. 2010.05.14. 2010.07.04.
2006-2010 2006.04.09. Békés megye 5.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Békés megye 5.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Békés megye 5.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Számvevőszéki és költségvetési bizottság Tag 2010.05.14. 2010.07.04.
2006-2010 Költségvetési, pénzügyi és számvevőszéki bizottság Alelnök 2006.05.30. 2010.05.13.
   A Költségvetési, pénzügyi és számvevőszéki bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Elnök 2006.07.11. 2010.05.13.
Az Állami Számvevőszék alelnökeit jelölő bizottság Alelnök 2006.06.26. 2009.05.18.
2002-2006 Költségvetési és pénzügyi bizottság Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.
   Európai integrációs albizottság
Elnök 2002.07.04. 2006.05.15.
1998-2002 Gazdasági bizottság Tag 1999.10.01. 2001.09.04.
   A Magyar Nemzeti Bank kereskedelmi banki tevékenységével kapcsolatos tényfeltáró albizottság
Elnök 1999.10.01. 2000.12.18.
   Olimpiai albizottság
Elnök 2001.06.14. 2001.09.04.
Költségvetési és pénzügyi bizottság Alelnök 2001.09.04. 2002.05.14.
   Az Országos Rádió és Televízió Testület 1998. és 1999. évi költségvetési törvényjavaslatát előkészítő albizottság
Elnök 2001.09.04. 2002.05.14.
   Európai integrációs albizottság
Alelnök 2001.09.04. 2002.05.14.
Önkormányzati és rendészeti bizottság Tag 1998.06.25. 1999.10.01.
   Az Önkormányzati és rendészeti bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 1998.12.16. 1999.09.30.
Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Tag 1998.07.08. 1999.02.09.
   Európai integrációs albizottság
Elnök 1998.12.02. 1999.02.08.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 261 263
2002-2006 252 314
1998-2002 2 19

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 23 1  
2006-2010 132 1  
2002-2006 337 1  
1998-2002 55    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Békés Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés elnök 2006  

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
okleveles közgazda Janus Pannonius Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar 1988
szakközgazdász Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem Továbbképző Intézet 1991

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol alapfokú C
orosz alapfokú C

A képviselő személyes honlapjának címe: www.domokoslaszlo.fidesz.hu