Parlament képe
Készült: 2018.11.16.20:09:48 Dinamikus lap

Dr. Csiha Judit

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Tisztségek
Tisztség tól ig
a privatizációért felelős tárca nélküli miniszter 1996.10.29. 1998.07.07.
igazságügyi minisztériumi politikai államtitkár 1994.07.15. 1996.10.28.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Budapest 22.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Budapest 22.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Budapest 22.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Budapest területi lista 1994.06.28. 1998.06.17.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 11 105
2002-2006 5 69
1998-2002 10 92

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 25    
2002-2006 34    
1998-2002 28 1  




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
jogász Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar 1973
  MSZMP Politikai Főiskola   1986

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási