Parlament képe
Készült: 2018.10.23.23:47:00 Dinamikus lap

Béki Gabriella

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 SZDSZ 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 SZDSZ 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 SZDSZ 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 SZDSZ 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 SZDSZ 1990.05.02. 1994.06.27.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 SZDSZ frakcióvez. h. 2008.03.03. 2010.05.13.
2002-2006 SZDSZ frakcióvez. h. 2002.11.12. 2006.05.15.
1998-2002 SZDSZ frakcióvez. h. 1998.09.15. 2002.05.14.

Tisztségek
Tisztség tól ig
jegyző 2006.05.16. 2010.05.13.
jegyző 2002.05.15. 2006.05.15.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Országos lista 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Országos lista 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Országos lista 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Országos lista 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94   Országos lista 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
   Esélyegyenlőségi és fogyatékosügyi albizottság
Tag 2007.03.05. 2010.05.13.
   Nyugdíjpolitikai albizottság
Tag 2007.03.05. 2010.05.13.
Egészségügyi bizottság Tag 2006.05.30. 2008.05.13.
   Az Egészségügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2006.10.04. 2008.05.13.
2002-2006 Szociális és családügyi bizottság Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.
   A Szociális és családügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2002.10.30. 2006.05.15.
   Európai integrációs albizottság
Tag 2002.10.30. 2004.11.09.
Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
   A Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2002.06.05. 2006.05.15.
Társadalmi szervezetek bizottsága Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
   A Társadalmi szervezetek bizottsága hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2002.06.27. 2006.05.15.
   Ingatlanjuttatási albizottság
Tag 2003.03.12. 2006.05.15.
1998-2002 Egészségügyi és szociális bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Európai integrációs albizottság
Tag 1998.10.28. 2002.05.14.
   Az Egészségügyi és szociális bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Elnök 1998.10.28. 2002.05.14.
   A Deják-projekt helyzetét vizsgáló albizottság
Tag 1998.10.28. 1999.11.23.
   Nők jogaival foglalkozó vegyes albizottság
Tag 1998.09.09. 2002.05.14.
Társadalmi szervezetek bizottsága Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   A Társadalmi szervezetek bizottsága hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 1998.10.21. 2002.05.14.
   Európai integrációs albizottság
Tag 1998.10.21. 2002.05.14.
    1%-os albizottság
Alelnök 1999.02.11. 1999.10.22.
   Egészségügyi, rehabilitációs, prevenciós, egészség-megőrzési és karitatív feladatokat ellátó szervezeteket támogató albizottság
Elnök 1999.02.11. 2002.05.14.
   Ingatlanjuttatási albizottság
Tag 1999.12.08. 2002.05.14.
1994-98 Szociális és egészségügyi bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 Oktatási, ifjúsági és sport bizottság Tag 1993.02.17. 1994.06.27.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 28 297
2002-2006 82 218
1998-2002 71 309

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 201 70  
2002-2006 322 89  
1998-2002 354 1  




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
tanár Marx Károly Közgazdaságtudományi Egyetem   1974
szociológia oktató Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar 1986

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol középfokú C