Parlament képe
Készült: 2018.11.18.03:42:04 Dinamikus lap

Dr. Bagdy Gábor

Képviselő fényképe

Közszereplésben használt korábbi nevek
Név ig
Bagdy Gábor 2013.05.09.

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 KDNP 2010.05.14. 2014.05.05.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.25. Budapest területi lista 2010.05.14. 2014.05.05.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Gazdasági és informatikai bizottság Tag 2010.05.14. 2010.11.08.
   Lakáspolitikai és építésügyi albizottság
Tag 2010.07.12. 2010.11.08.
Ifjúsági, szociális, családügyi és lakhatási bizottság Tag 2013.03.04. 2014.05.05.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 7 12

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 14    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Budapest Főváros Önkormányzata fővárosi közgyűlés főpolgármester-helyettes 2010  
Budapest Főváros Önkormányzata fővárosi közgyűlés tag 2010  
Budapest Főváros Önkormányzata fővárosi közgyűlés tag 2006 2010
Budapest Főváros Önkormányzata fővárosi közgyűlés tag 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
közgazdász Budapest Közgadaságtudományi Egyetem Tervgazdasági Szak 1982
ingatlanszakértő Nottingham Trent University/BME   2004

Tudományos fokozat Megszerzés éve
Egyetemi doktor 1986

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol felsőfokú C
német felsőfokú C