Parlament képe
Készült: 2018.06.20.01:59:44 Dinamikus lap

Bagi Béla

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Bács-Kiskun megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Mezőgazdasági bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
   A Mezőgazdasági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2006.06.23. 2010.05.13.
   Erdészeti albizottság
Tag 2006.06.23. 2010.05.13.
Fogyasztóvédelmi eseti bizottság Tag 2007.03.07. 2010.05.13.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 48 104

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 83 1  




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
növénytermesztési üzemmérnök Keszthelyi Agrártudományi Egyetem Agronómiai Főiskolai Kar 1975

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási