Parlament képe
Készült: 2018.08.14.11:30:56 Dinamikus lap

Bernáth Ildikó

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 Fidesz frakcióvez. h. 2009.10.13. 2009.10.13.
Fidesz frakcióvez. h. 2008.10.20. 2008.10.20.
Fidesz frakcióvez. h. 2008.09.22. 2008.09.22.
Fidesz frakcióvez. h. 2007.04.03. 2007.04.03.
2002-2006 Fidesz frakcióvez. h. 2005.09.20. 2005.09.20.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Veszprém megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Veszprém megye területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Veszprém megye 7.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 129 156
2002-2006 122 170
1998-2002 9 88

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 168    
2002-2006 160 1  
1998-2002 97    




Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése tag 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
igazgatás-szervező Államigazgatási Főiskola   1990
szaküzemgazdász Pénzügyi és Számviteli Főiskola   1994

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német