Parlament képe
Készült: 2018.12.19.17:53:52 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Rogán Antal (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
1705/9 Az egyes adótörvények és azokkal összefüggő más törvények, valamint a Nemzeti Adó- és Vámhivatalról szóló 2010. évi CXXII. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2014.10.27
1168/6 A harmadik országbeli állampolgárok beutazásáról és tartózkodásáról szóló 2007. évi II. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2014.12.03
465/7 A Kúriának a pénzügyi intézmények fogyasztói kölcsönszerződéseire vonatkozó jogegységi határozatával kapcsolatos egyes kérdések rendezéséről Rogán Antal (Fidesz), Dr. Rubovszky György (KDNP) 2014.07.02
132/3 Az egyes házszabályi rendelkezésekről szóló 10/2014. (II. 24.) OGY határozat módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2014.05.26